Menu

U stachosa

Wyszyńskiego 7, 59-850 Świeradów-Zdrój

Cena: od 40 zł do 50 zł

Ilość miejsc noclegowych: 10

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking

Odległości:

  • Odległość do centrum: 250 m
  • Odległość do lasu: 450 m
  • Odległość do wyciągu: 1500 m

Serdecznie zapraszamy do Świeradowa Zdroju przepięknej miejscowości turystyczno - uzdrowiskowej. W domu jednorodzinnym otoczonym ogrodem otworzyliśmy kwatery prywatne "U Stachosa".

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby pobyt u nas dał Państwu możliwość odpoczynku w otoczeniu zieleni. W naszym obiekcie panuje szczególna, rodzinna atmosfera. Zapraszamy na wczasy rodzinne i pobyty indywidualne. Budynek znajduje się ok. 200m od końcowego przystanku autobusowego, a do ścisłego centrum jest nie dalej jak 250 -300m. Bezpośrednio przy obiekcie istnieje możliwość parkowania samochodów.

W dotychczasowej ponad 3-letniej ocenie naszych gości jest to bardzo dobra lokalizacja obiektu, gdyż umożliwia ona swobodne korzystanie ze znajdującej się opodal szeroko rozwiniętej bazy zabiegowej uzdrowiska.

Na terenie całego obiektu jak i również w jego otoczeniu udostępniliśmy bezpłatny, dla naszych gości dostęp do sieci Internet. W ogólnodostępnym pomieszczeniu zaaranżowaliśmy w pełni wyposażony aneks kuchenny z miejscem do wspólnego ucztowania czy też kibicowania w oparciu o odbiór telewizyjnych kanałów satelitarnych.

W budynku bez problemu można przechowywać zarówno sprzęt narciarski jak i rowerowy. W miesiącach wiosennych, letnich i jesiennych, kiedy pogoda dopisuje zachęcamy do korzystania z  leżaków jak i szeroko rozumianego sprzętu grillowego. Z grilla można korzystać pod zadaszeniem co gwarantuje niezależność  naszych gości od warunków pogodowych.  

W naszej miejscowości można pospacerować, skorzystać z zabiegów, ale także uprawiać wysoko kwalifikowaną  turystykę pieszą i rowerową, spędzić czas na stokach narciarskich, wyjechać na Stóg Izerski Koleją Gondolową.

Jeżeli jesteście zmęczeni i doskwiera Wam zgiełk miejski, jeżeli zmęczyła Was praca i czujecie chęć na odpoczynek, to z całą otwartością zapraszamy!Ceny noclegu zaczynają się już od 45 zł. Przy dłuższym czasie pobytu lub pobycie poza sezonem (Marzec, Kwiecień, Październik, Listopad) istnieje możliwość negocjacji cen.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 08 kwiecień 2014 roku | Ostatnia modyfikacja: 06 listopad 2018 roku
Wyświetleń: 8167

Brak ofert specjalnych.

U stachosa - rodzinna atmosfera, tanie noclegi i nowo wyremontowanych pokojach, blisko kolei gondolowej i centrum miasta oraz szlaków pieszych

Zobacz

U stachosa

Świeradów-Zdrój

od 40 PLN