Menu

Kwatery prywatne Stegna

  • Stegna
  • kwatery-prywatne
I okolice:

Znaleziono 39 ofert noclegowych w Stegnie i okolicy.

Kwatery prywatne Stegna


Stegna położona jest nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. To duża wieś z przystanią morską dla rybaków oraz z kąpieliskiem morskim. Jej historia sięga bardzo daleko – aż 1432 roku. Tutaj znajduje się też punkt węzłowy kolei wąskotorowej dla turystów.

 

Na ich uwagę niewątpliwie zasługuje znajdujący się w samym centrum Kościół parafialny z unikatowymi malowidłami na płótnie i zabytkowymi organami. Warto też wybrać się na Międzynarodowy Festiwal Organowy, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

 

Cisza, spokój i piękne widoki zachęcają do wypoczynku właśnie w tym miejscu. By móc jeszcze lepiej chłonąć atmosferę i klimat, jaki panuje w Stegnie, warto zdecydować się na nocleg w kwaterach prywatnych. Z pewnością jest to także bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

 

W komfortowych pokojach, oprócz z reguły zachwycającego widoku z okna, można liczyć na własną łazienkę, TV czy czajnik. Dodatkową zaletą jest udostępnienie przez gospodarzy sprzętu plażowego i do grillowania. Dzieci zaś mogą poszaleć na placu zabaw.

 

oddalone od Stegna: 0 km
Muzeum Bursztynu - Stegna
oddalone od Stegna: 3 km
Muzeum Obozu Koncentracyjnego w Sztutowie
oddalone od Stegna: 4 km
Mini Zoo w Jantarze