Menu

Kwatery prywatne Sarbinowo

  • Sarbinowo
  • kwatery-prywatne
I okolice:

Znaleziono 106 ofert noclegowych w Sarbinowie i okolicy.

Kwatery prywatne Sarbinowo


Sarbinowo to nadmorska miejscowość letniskowa położona na Wybrzeżu Słowińskim, w niedalekiej odległości od Mielna. Zamieszkuje ją zaledwie 550 osób. Historia sięga dość daleko, pierwsze informacje pojawiły się na początku XIV wieku, natomiast w XIX wieku Sarbinowo było zagrożone pochłonięciem przez wody Morza Bałtyckiego, w związku z czym zbudowano kamienno-betonowy mur oporowy wzdłuż plaży.

 

A ta niewątpliwie zasługuje na uznanie turystów – jest piękna i piaszczysta. Podobnie jak zabytkowe i unikatowe budowle, na przykład neogotycki kościół z 1856 roku czy chata rybacka. W okresie letnim Sarbinowo tętni życiem, zaś w pozostałych miesiącach stwarza idealne warunki do wypoczynku i relaksu w ciszy i spokoju.

 

Atutem tej malowniczej miejscowości jest także niedroga baza noclegowa i bardzo serdeczni ludzie, zatem warto zatrzymać się w oferowanych przez nich kwaterach prywatnych. Niesamowity widok z okna wynajmowanego pokoju zapiera dech w piersiach. Dodatkowo bardzo często można liczyć na własną łazienkę, czajnik, TV oraz sprzęt plażowy. Turyści docenią również inne udogodnienia, jak na przykład place zabaw czy ogród z miejscem na grilla.

 

oddalone od Sarbinowo: 5 km
Bunkry w Mielnie
oddalone od Sarbinowo: 6 km
Latarnia w Gąskach
oddalone od Sarbinowo: 6 km
Posąg jelenia w Mielnie