Menu

Sunrise-Sarbinowo

Urlopowa 5 i 6, 76-034 Sarbinowo

Cena: od 90 zł do 400 zł

Ilość miejsc noclegowych: 40


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do centrum: 350 m

Sunrise-Sarbinowo to urokliwe, nowoczesne i kompleksowo wyposażone domki letniskowe, położone nad Morzem Bałtyckim. Wysoki standard i duża wygoda – to właśnie zalety, które posiadają nasze domki w Sarbinowie. Proponowane noclegi znajdują się w odległości 350 metrów od dużej piaszczystej plaży. Nasze domki letniskowe w Sarbinowie sąsiadują także z nową promenadą spacerową, przy której zlokalizowane są restauracje, puby, salony gier i wiele innych atrakcji dla turystów. 

Polecamy miejscowość wypoczynkową Sarbinowo domki oraz urokliwe otoczenie umożliwią każdemu relaks w dogodnych warunkach. Komfortowe domki nad morzem, które zapewnia kompleks Sunrise-Sarbinowo, ceni sobie wielu wczasowiczów. Jeśli chodzi o wielkość miejsc noclegowych w miejscowości Sarbinowo domki 6 osobowe to standard. Te proponowane przez nas zapewniają jednak bardzo atrakcyjną przestrzeń. Po wcześniejszym uzgodnieniu można nocować w jednym domku nawet w 8 osób. 

Jeśli zatem marzysz o dobrze wyposażonym noclegu i o tym, żeby znaleźć jak najlepsze domki w Sarbinowie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli chodzi natomiast o położenie, w którym znajdują się nasze domki Sarbinowo Ku Słońcu to najlepszy punkt orientacyjny. Nasze noclegi znajdują się właśnie przy tej ulicy. Na pewno bez problemu do nas trafisz!

Więcej informacji na stronie internetowej.

www.sunrise-sarbinowo.pl

[email protected]

Tel.510 050 908 ,516 038 085

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 11 kwiecień 2016 roku | Ostatnia modyfikacja: 07 maj 2019 roku
Wyświetleń: 7566

Brak ofert specjalnych.
Domki letniskowe i apartamenty Sunrise-Sarbinowo. UWAGA!!! Pakiet Wrzesień !!! 7 dni domek 6 osobowy 890 zł pobyt plus media. Zobacz

Sunrise-Sarbinowo

Sarbinowo

od 90 PLN