Menu

Dom Wczasowy "PAN TADEUSZ"

Wiązowa 15, 76-212 Rowy

Cena: od 30 zł do 50 zł

Ilość miejsc noclegowych: 30


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • parking

Odległości:

  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość do centrum: 1400 m
  • Odległość do jeziora: 500 m
  • Odległość do lasu: 8 m

Dom Wczasowy "PAN TADEUSZ" położony jest na skraju osiedla domków letniskowych w miejscowości ROWY. Zlokalizowany ok. 15m od lasu brzozowo-sosnowego, co zapewnia bezpośredni kontakt z przyrodą jak również spokój i ciszę. Na terenie posesji znajduje się, nie strzeżone miejsca parkingowe, miejsce zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania.

W domu jest 11 pokoi 2, 3, 4, osobowych o różnym standardzie – z łazienkami, z łazienką na piętrze, z balkonami i bez balkonu oraz dwupokojowe. Pokoje wyposażone są w wersalkę i tapczaniki jednoosobowe, telewizor, radio, parawan, koc plażowy. W obiekcie znajduje się ogólnodostępny aneks kuchenny wyposażony w lodówki, kuchenkę elektryczną i mikrofalową itp.

Z domu wczasowego nad morze idzie się ok.15 - 17 min. dróżkami biegnącymi przez las sosnowy. Plaża jest szeroka i niezbyt zaludniona. Na terenie osiedla ok. 100m znajdują się dwa sklepy spożywcze, pizzeria, jadłodajnie i restauracyjki. Znajduje się również basen, kort tenisowy, dwa place zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów i gokartów.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 15 czerwiec 2015 roku | Ostatnia modyfikacja: 17 lipiec 2019 roku
Wyświetleń: 6160

Brak ofert specjalnych.
Dom Wczasowy PAN TADEUSZ położony jest na skraju osiedla domków letniskowych w miejscowości ROWY. Zlokalizowany ok. 15m od lasu brzozowo-sosnowego Zobacz

Dom Wczasowy "PAN TADEUSZ…

Rowy

od 30 PLN