Menu

Domki Rewal

  • Rewal
  • domki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 88 ofert noclegowych w Rewalu i okolicy.

Domki Rewal


Rewal to miejscowość wypoczynkowa z kąpieliskiem i przystanią morską leżąca na Pobrzeżu Szczecińskim. Pierwsze wzmianki o jej istnieniu pochodzą z 1434 roku. Turyści zdecydowanie powinni skorzystać z największej atrakcji, którą jest Nadmorska Kolej Wąskotorowa, biegnąca z Pogorzelicy aż do Gryfic, co daje łącznie trasę o długości 39,5 km.

 

Rodziny mają okazję wziąć udział w Dniu Dziecka z Wąskotorówką – emocje gwarantowane! Rewal to doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Oprócz pięknej, piaszczystej plaży, można wybrać się do Parku Wieloryba, Bajkowej Chaty, Oceanarium czy przed Pomnik Rybaka. Dużą zaletą jest również to, że zawsze można dostać tu świeże ryby.

 

Niesamowity klimat i serdeczni mieszkańcy zachęcają do przyjazdu, choćby nawet weekendowego. Rodziny czy grupy przyjaciół powinny zainteresować się noclegiem w komfortowych domkach wypoczynkowych, które często położone są tuż nad linią brzegową morza, co zapewnia wysoką jakość urlopu. Do dyspozycji mają aneks kuchenny z wyposażeniem, łazienkę i wygodne pokoje. Często jest także sprzęt do grillowania i plac zabaw dla dzieci.

 

oddalone od Rewal: 1 km
Multimedialne Muzeum na Klifie
oddalone od Rewal: 2 km
Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej, Trzęsacz
oddalone od Rewal: 2 km
Ruiny kościoła w Trzęsaczu