Menu

Apartament "u Denisa"

Dworcowa 16, 72-344 Rewal

Cena: od 50 zł do 250 zł

Ilość miejsc noclegowych: 4

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do centrum: 200 m
  • Odległość do jeziora: 5000 m
  • Odległość do morza: 150 m

Do Państwa dyspozycji mamy apartament 150m od morza! Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku.  

Apartament wyposażony jest w:

*TV
*Internet
*Kuchnia
*Parking
*Pełne umeblowanie

ZAPRASZAMY!!

W okolicy mnóstwo atrakcji dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych.  

W samym Rewalu warto zobaczyć dwa tarasy widokowe na morze. To idealne miejsce na podziwianie zachodów Słońca. Słynna jest także Różana Aleja Zakochanych, gdzie wśród kwitnących róż można przysiąść na ławeczce w towarzystwie Małego Księcia i Róży lub Romea i Julii.

Duma Wybrzeża Rewalskiego to Nadmorska Kolej Wąskotorowa. Zabytkowy skład ciągnięty przez piękny parowóz jedzie wzdłuż wybrzeża zatrzymując się w kolejnych miejscowościach Gminy Rewal. Więcej informacji o tzw. Ciuchci Retro znajdą Państwo na stronie www.kolejwaskotorowa.wrewalu.com

W pobliskim Trzęsaczu, oddalonym zaledwie kilometr od granicy miejscowości, na skraju wydmy stoją słynne ruiny gotyckiego kościoła. Tuż przy nich, na wysokiej wydmie znajduje się taras widokowy na morze, skąd warto obejrzeć zachód Słońca. Nieopodal ruin znajduje się stroma wydma, przy pomyślnych wiatrach służąca paralotniarzom za pas startowy. W okresie lata kolorowe paralotnie dekorują niebo nad Trzęsaczem i Rewalem.

W oddalonym o 3 kilometry Niechorzu znajduje się latarnia morska – to obowiązkowy przystanek dla każdego, kto odwiedza Wybrzeże Rewalskie. Z tarasu latarni rozpościera się niezwykły widok na panoramę nadmorskiej miejscowości, pobliskie jezioro i na przepiękny krajobraz Bałtyku. Dla spragnionych historii w Niechorzu znajduje się Muzeum Rybołówstwa Morskiego, gdzie poza historią przystani rybackich można zapoznać się z dziejami regionu Gminy Rewal.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 18 kwiecień 2016 roku | Ostatnia modyfikacja: 19 maj 2016 roku
Wyświetleń: 5683

Brak ofert specjalnych.

Szukasz miejsca na wymarzone wakacje w Rewalu? Oferujemy 4 osobowy wyposażony apartament blisko morza, zaledwie 150 m! Zapraszamy!

Zobacz

Apartament "u Denisa"

Rewal

od 50 PLN