Menu

POSEJDON - Dom Gościnny

Reymonta 29, 72-346 Pobierowo

Cena: od 50 zł do 80 zł


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do centrum: 500 m
  • Odległość do lasu: 15 m

Zapraszamy do Domu Gościnnego Posejdon w Pobierowie.

Nasz obiekt położony jest w cichej dzielnicy niewielkich pensjonatów. W ramach oferty oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowe pokoje z łazienkami i TV. W zależności od potrzeb posiadamy pokoje 2-, 3-, 4- osobowe.

W pokojach typu standard A znajdują się wygodne nowe meble w tym małżeńskie łoża. Pokoje są wyposażone w niewielkie lodówki, czajniczek bezprzewodowy, TV, Wi-fi oraz naczynia śniadaniowe dla gości. Są to duże i przestronne pokoje. Cena za dobę dla 1 osoby od 70 zł (przy siedmiu noclegach).

Pokoje typu standard B - z łazienką zewnętrzną (do dyspozycji dla gości tylko z danego pokoju) - cena -od 65 zł za dobę dla 1 osoby (przy siedmiu noclegach). Pokoje mają nowe meble, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, tv,Wi-Fi

Pokoje typu standard B+ wyposażone w nowe meble, wygodne łoża małżeńskie czajniczek bezprzewodowy, TV, Wi-fi oraz naczynia śniadaniowe dla gości. Każdy pokój z łazienką. Pokoje są mniejsze od typu A. Cena za dobę dla 1 osoby - od 65 zł za dobę (przy 7 noclegach).

Pokoje typu standard C - każdy z wejściem z galerii, to pokoje z łazienkami, TV, wi-fi. - cena za dobę dla 1 osoby od 50 zł (przy siedmiu noclegach). Goście tych pokoi mają do dyspozycji wspólną lodówkę, kuchenkę mikrofalową i kuchenkę gazową

Oferujemy też Państwu pokoje - studio, w których znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką, w którym można przygotować ciepły posiłek. (dodatkowo w pokoju TV i wi-fi)

  • małe studio - koszt dziennego pobytu - od 200 zł
  • duże studio - maksymalnie dla 5 osób - dzienny koszt pobytu - od 250 zł
  • apartament dwupokojowy ( z łazienką i aneksem kuchennym) - oddzielnie sypialnia i pokój dzienny ( maksymalnie 5 osób) - dzienny koszt pobytu - od 300 zł

Cały teren obiektu jest ogrodzony. Znajduje się na nim parking (tylko dla naszych gości), oraz przestronna altana wyposażona w dużą lodówkę i kuchenkę gazową. Grill i plac zabaw na wewnętrznym podwórku.

Rezerwacja pobytu tylko po dokonaniu opłaty za 3 pierwsze doby.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 23 maj 2019 roku | Ostatnia modyfikacja: 18 czerwiec 2019 roku
Wyświetleń: 1485

Brak ofert specjalnych.

Do 20.06.2019 rezerwacja pokoi po niższych cenach już przy 6 noclegach.

Zobacz

POSEJDON - Dom Gościnny

Pobierowo

od 50 PLN