Menu

BALTIC

Łebska 124, 8-360 Nowęcin

Cena: od 30 zł do 40 zł

Ilość miejsc noclegowych: 24

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw
  • sala konferencyjna

Odległości:

  • Odległość do jeziora: 100 m
  • Odległość do lasu: 200 m
  • Odległość do morza: 1500 m

BALTIC położony jest w centrum urokliwej wsi letniskowej Nowęcin. Tu sprawdza się wypoczynek dla osób lubiących ciszę, spokój, zwolnione obroty na tle zielonej, czystej przyrody.

Jest to również okolica dla aktywnie spędzających wolny czas, ale preferujących ekologiczny styl życia. Do jeziora Sarbsko 100m (sporty wodne – głównie windsurfing), do lasu 300 m, po drugiej stronie ulicy piękny, zabytkowy park dworski z unikalnym starodrzewem. Wszędzie dookoła na „długość cugli” kilka stadnin konnych oferujących szeroką gamę rekreacji i sportów hippicznych dla turystów.

Najdalej do morza – 1200m w linii prostej, 200m więcej pieszo najkrótszą drogą. W promieniu 100m podstawowa sieć handlowa i gastronomiczna. Do Łeby (około 2 km) wiedzie dobra droga asfaltowa, szeroki ciąg spacerowy wyłożony kostką i wygodna ścieżka rowerowa.

BALTIC dysponuje pokojami o zróżnicowanym standardzie.
Posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe w budynku głównym i letnim pawilonie.
Wszystkie pokoje mają własne łazienki, większość (9 na 12) w budynku głównym ma swoje balkony. Pokoje wyposażone są w radia, czajniki, naczynia. Ponadto do dyspozycji Gości ogólnodostępne: aneks kuchenny, lodówka, stanowisko do prasowania, świetlica TV.

Polecamy również nasze apartamenty i pokoje studia posiadające jedną lub dwie sypialnie, kuchnię lub aneks kuchenny, własne łazienki, lodówki, radia, niektóre telewizory.

Posesja otoczona jest wysoką zielenią, co stwarza kameralny nastrój i relaks na świeżym powietrzu. A mamy tu na podwórku zielone trawniki, ogródek, piaskownicę, grilla, meble ogrodowe gwarantujące sielski wypoczynek w ciszy i spokoju.
Parking bezpłatny, zamykany.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 25 czerwiec 2015 roku | Ostatnia modyfikacja: 21 kwiecień 2016 roku
Wyświetleń: 7787

Brak ofert specjalnych.