Menu

Całoroczny Dom Wczasowo-Hotelowy

Róży Wiatrów 17 - Unieście , 76-032 Mielno

Cena: od 25 zł do 60 zł

Ilość miejsc noclegowych: 50

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do centrum: 500 m
  • Odległość do jeziora: 100 m
  • Odległość do lasu: 200 m
  • Odległość do morza: 200 m

*** Początek lipca - TANIEJ! ***

Nasz Całoroczny Dom Wczasowo-Hotelowy  w Mielnie - Unieściu nie mieści się przy głównej ulicy, więc nasi goście po długim dniu mogą odpocząć w ciszy i spokoju.  Do plaży idzie się 3-4 minuty.

OFERUJEMY pokoje 1-, 2 i 3- osobowe oraz jedną czwórkę 2 - pokojową składająca się z przedpokoju, łazienki i dwóch odrębnych pokoi 2+1.oraz 1+1 . mieścimy grupy emeryckie autokarowe .Współpracujemy z bardzo dobrą stołówką w bliskiej odległości. chociaż u nas są tez dla gosci ogólnodostepne kuchnie

W każdym pokoju jest łazienka, telewizor, lodówa, czajnik i komplet naczyń oraz koc i parawan na plażę. Niektóre pokoje są z balkonami.

Poza pokojem są 2 ogólnodostępne, wyposażone kuchnie, mikrofala i żelazko, balkon ogólnodostępny do suszenia. Udostępniamy internet. Zobowiązujemy do przestrzegania ustawowej ciszy nocnej. Mamy wyznaczone miejsca dla palących. Akceptujemy warunkowo niektóre zwierzęta.

 Na posesji za domem i po bokach jest bezpłatny parking z wyjazdem, a z przodu jest altana, stoliki, grill, trampolina dla dzieci i dużo pachnących kwiatów. .

W pobliżu jest przystań rybacka, molo, trzy wesołe miasteczka, stołówki ,bary z tarasami,, smażalnie, wędzarnie ryb, sklepy, stragany, wypożyczalnie sprzętu wodnego i rowerów, pomosty dla wędkarzy a także baseny z morską wodą, zabiegi terapeutyczne, sosnowy las.

CENY SĄ NEGOCJOWANE w zależności od wyposażenia pokoju, terminu i czasu pobytu , obejmują całkowity koszt i wynoszą: W sezonie za dobę od 45 do 70 zł od osoby ..Poza sezonem od 30 do 40 zł.

Dzieci niezależnie od wieku płacą połowę ceny.

 Koszt pokoju wraz z opłata klimatyczną w zależności od miejsc do spania (wersalki i tapczany) wynosi

     1 os.= 40 zł za dobę......................................... .poza sezonem =30 zł za dobę

      1 os+1 os. = 80 zł za dobę................................poza sezonem =60 zł za dobę

      2 os.+1 os. = 120 zł za dobę...............................poza sezonem = 75 zł za dobę

      2 os.+ 2os. = 150 zł za dobę...............................poza sezonem = 90 zł za dobę

      2 os. + 1os. +1os.= 160 zł za dobę ..................   poza sezonem=100 zł za dobę

      2 os.+2 os.+1 os.= 170 zł za dobę.....................  poza sezonem=120 zł za dobę

      studio 2-pok.,2+1 oraz 1+1 = 190 zł............      poza sezonem=140 zł za dobę

 

 Oprócz wczasów i weekendów  organizujemy autokarowe posezonowe turnusy dla seniorów  ,  cena dla grup za dobę z wyżywieniem wynosi zależnie od terminu od 80 do 90 zł od osoby .Może być też z samymi obiadami , lub bez wyżywienia odpowiednio taniej. Kwaterujemy w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych z łazienkami. Dajemy gratis dla organizatora i kierowcy

 Poza tym chętnie współpracujemy z firmami w zakresie dobrych , tanich kwater dla pracowników. 

zachęcamy do korzystania z wiosennych i jesiennych obniżek cen

WIOSNA NAJPIĘKNIEJSZA KWITNĄCA PORA ROKU - wspaniała okazja dla osób pilnie potrzebujących wytchnienia po zimie. Daje najświeższe powietrze i cenne dla zdrowia długie poranne i wieczorne spacery wzdłuż plaży.

POLSKA ZŁOTA JESIEŃ. Jest to również niezwykle cenny dar natury dla naszego klimatu - taki ostatni uśmiech lata dla tych zapracowanych spóźnialskich aby jeszcze mogli wygrzać się w słońcu, odpocząć nad morzem, dotlenić się i zaczerpnąć spokoju i jodu na cała długą zimę.

Mielno - Unieście to jedna miejscowość uzdrowiskowa położona na długiej, wąskiej mierzei pomiędzy morzem i jeziorem, bogato zalesiona, ukwiecona i dobrze zagospodarowana na potrzeby turystów i kuracjuszy. Główna ulica stanowi centrum handlowo - gastronomiczne. Można zwiedzać Koszalin oddalony o 12 km, ogrody tematyczne Hortulus w Dobrzycy - 25 km oraz Kołobrzeg - 40 km.

Morze leczy uspokaja i dodaje sił. Czysta szeroka plaża i powietrze bogate w jod i inne składniki niezwykle cenne dla zdrowia. Niezapomniane morskie krajobrazy i spacery wzdłuż plaży o wschodzie i zachodzie słońca.                                                                                   

                                                                                SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

 

pokoje złazienkami,TV, internet, lodówka, czjnik i naczynia, ogólnodostępne wyposażone kuchnie , mozna smażyć rybę pod warunkiem, ze przynosi się z przystani oczyszczoną. za domem parkujemy samochody a z przodu jest altana, stoliki trampolina dla dzieci i duuuuzo pachnących kwiatów .blisko do plazy , do b dobrej stołówki i do sklepów. mamy dobre warunki i konkurencyjne ceny

serdecznie zapraszamy

 

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 08 lipiec 2009 roku | Ostatnia modyfikacja: 26 czerwiec 2018 roku
Wyświetleń: 33880

Brak ofert specjalnych.

Początek lipca - TANIEJ! Pokoje hotelowe z łazienkami, blisko plaży, TV, internet, lodówka, kuchnie, parking.

Zobacz

Całoroczny Dom Wczasowo-H…

Mielno

od 25 PLN