Menu

Apartamant Przytulny Międzywodzie

Zwycięstwa 9/13, 72-415 Międzywodzie

Cena: od 26 zł do 50 zł

Ilość miejsc noclegowych: 6

Obiekt całoroczny


Apartament znajduje się w centrum Międzywodzia, około 100m od zejścia na publiczną plażę. Zejście to jest wyposażone w rampę dogodną dla osób niepełnosprawnych oraz matek prowadzących wózki. Przed frontem budynku znajduje się deptak, który prowadzi w kierunku plaży, w prawo zaś - do głównej drogi łączącej wszystkie nadmorskie miejscowości. Na ten właśnie deptak roztacza się widok z apartamentowego balkonu. Otoczenie jest miłe dla oka i posiada specyficzny nadmorski klimat, który można chłonąć popijając poranną kawę przy balkonowym stoliku. Na tyłach obiektu znajduje się parking.
W bezpośredniej bliskości obiektu znajdują się liczne punkty gastronomiczne, oferujące typowy dla miejscowości nadmorskich zestaw dań. W pobliżu zlokalizowane są także sklepy oraz bankomat. Na plażę prowadzi deptak, a przejście przez wydmy jest wyłożone polbrukiem. Wzdłuż wydm znajduje się utwardzona ścieżka, idealna dla spokojnych, osłoniętych przed wiatrem spacerów.
 UWAGA! Wynajmujemy wyłącznie cały apartament.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 17 styczeń 2011 roku
Wyświetleń: 15020

Brak ofert specjalnych.

Apartament Przytulny w Międzywodziu, przy głównej ulicy prowadzącej na plażę, 100 metrów od zejścia na plażę. Powierzchn

Zobacz

Apartamant Przytulny Międ…

Międzywodzie

od 26 PLN