Menu

Mieszkania Jastrzębia Góra

  • Jastrzębia Góra
  • mieszkania
I okolice:

Znaleziono 14 ofert noclegowych w Jastrzębiej Górze i okolicy.

Mieszkania Jastrzębia Góra


Jastrzębia Góra, wbrew swojej nazwie, nie leży na południu, a wręcz przeciwnie – jest miejscowością najbardziej wysuniętą na północ w Polsce. Posiada trzy kąpieliska, piaszczystą plażę i klifowe wybrzeże. Jej historia sięga okresu międzywojennego.

 

Początkowo była osiedlem, następnie częścią Władysławowa, teraz jest samodzielnym miastem. W czerwcu ma miejsce niecodzienne zjawisko – biała noc. To nic innego jak to, że słońce nad wybrzeżem nie zachodzi całkowicie i w związku z tym w ciągu całej doby nie ma mroku, a trwa tak zwana szarówka.

 

Fantastyczna atmosfera i piękne widoki zachęcają do zatrzymania się tutaj chociaż na kilka dni albo na weekend. Wygodnym rozwiązaniem są noclegi w mieszkaniach do wynajęcia o bardzo wysokim standardzie. To świetna opcja szczególnie dla rodzin z dziećmi czy większych grup, które chcą mieć swoją przestrzeń, często tuż nad brzegiem morza. Osoby, które liczą się z kosztami podczas urlopu, docenią własną kuchnię. Dzięki temu szybko można przygotować posiłek, a to zdecydowanie tańsza opcja niż jedzenie na mieście.

 

oddalone od Jastrzębia Góra: 0 km
Najdalej wysunięty punkt na północy Polski
oddalone od Jastrzębia Góra: 1 km
Klif - Jastrzębia Góra
oddalone od Jastrzębia Góra: 1 km
Muzeum Latarnictwa Morskiego - Rozewie