Menu

Domki Jastrzębia Góra

  • Jastrzębia Góra
  • domki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 64 ofert noclegowych w Jastrzębiej Górze i okolicy.

Jastrzębia Góra - domki letniskowe blisko morza


Łagodne i piaszczyste wydmy, a obok szeroka plaża i morze… Tak wygląda większość nadmorskich kąpielisk w Polsce, ale nie w Jastrzębiej Górze. Niewątpliwą atrakcją tej niewielkiej miejscowości jest górujący nad plażą klif.

 

W części turystycznej miasta plaża zabezpieczona jest przed osuwiskami, ale widoki i tak zapierają dech w piersi. Żeby jednak bardziej poczuć klimat, warto odbyć spacer w dalsze zakątki Jastrzębiej Góry, gdzie klif „żyje własnym życiem” i gdzie panuje natura. To miejsce idealne dla pasjonatów pięknych widoków oraz spacerów.

 

Jaki domek wybrać na wczasy w Jastrzębiej Górze?

 

Domki wypoczynkowe w Jastrzębiej Górze to opcja dla tych, którzy pragną jak największej prywatności. W domkach można zamieszkać z rodziną lub przyjaciółmi i spędzić wspaniały urlop, mając do dyspozycji wygodne pokoje, łazienkę i aneks kuchenny. Wiele ośrodków oferuje także dostęp do internetu i telewizji. A wieczorem można wyjść z domku i spędzić przyjemny wieczór na świeżym powietrzu przy grillu. 

W naszej bazie znajdziesz sprawdzone oferty wakacyjne domków blisko morza bądź ośrodki zlokalizowane w spokojnych okolicach. 

oddalone od Jastrzębia Góra: 0 km
Najdalej wysunięty punkt na północy Polski
oddalone od Jastrzębia Góra: 1 km
Klif - Jastrzębia Góra
oddalone od Jastrzębia Góra: 1 km
Muzeum Latarnictwa Morskiego - Rozewie