Menu

Zacisze nad Bałtykiem

Masztowa 13, 78-132 Grzybowo

Cena: od 25 zł do 45 zł

Ilość miejsc noclegowych: 7

Obiekt całoroczny


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do centrum: 600 m
  • Odległość do morza: 300 m

Nasz obiekt jest położony wśród zieleni, w cichej ,spokojnej okolicy, w pobliżu obszarów Natura 2000, zaledwie 300 m. od szerokiej, piaszczystej plaży; 150 m. od lasu nadmorskiego, gdzie przebiega nowo - wybudowana ścieżka rowerowa łącząca miejscowości woj. zachodniopomorskiego. Ze względu na bliskość od Bałtyku, znajdujemy się w zasięgu leczniczego aerosolu morskiego. Pensjonat ma charakter kameralny, ponieważ udostępniamy tylko 7 pokoi 2,3 i 4 osobowych.

Każdy pokój ma wyjście na taras i posiada łazienkę. W każdym na wyposażeniu jest: TV, radio, lodówka, sprzęt plażowy ( koc, leżak, parawan, parasol, dmuchane zabawki dla dzieci ), czajnik, podstawowe naczynia kuchenne.

Na terenie zadbanego ogrodu znajdują się liczne „zakątki” do wypoczynku, a także ogólnie dostępna letnia kuchnia ( wyposażona w kuchenką gazową, mikrofalówkę oraz podstawowe przybory i naczynia do gotowania) ; wydzielone miejsce na ognisko i grill; plac zabaw wyposażony w zabawki – również książeczki dla dzieci i młodzieży, gry planszowe, puzzle, przybory do zabaw plastycznych i sportowych. Zapewniamy również dostęp do internetu i bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich gości na terenie ogrodzonej posesji.

Zapraszamy do odwiedzenia nas, życząc jednocześnie wszystkim wypoczywającym udanych wakacji !

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 18 czerwiec 2012 roku | Ostatnia modyfikacja: 07 kwiecień 2016 roku
Wyświetleń: 12087

Brak ofert specjalnych.