Menu

Gorło Mazurskie Zacisze

Gorło, 19-330 Gorło

Cena: od 270 zł do 290 zł

Ilość miejsc noclegowych: 6


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • internet
  • parking

Odległości:

  • Odległość do jeziora: 200 m
  • Odległość do lasu: 400 m

Gorło to niewielka wieś położona nad pięknym jeziorem Ułówek będącym jednym z nielicznych jezior na mazurach w całości objętych strefą ciszy. Szukając więc rodzinnego odpoczynku z dala od hałasu wielkich miast, chcąc być blisko natury i pięknych zielonych krajobrazów odnajdziesz się u nas idealnie.

Gorło położone jest 3,5 km do najbliższego historycznego miasteczka Stare Juchy, ok 30 km od miasta Ełk. Mazurskie Zacisze to przytulny, dwupiętrowy, 6 osobowy domek letniskowy położony 200 m od plaży wiejskiej w Gorle gdzie goście mogą korzystać z prywatnej 3 osobowej łódki.

Domek wyposażony jest w kuchnię połączoną z jadalnią i strefą odpoczynku. Na dole znajduje się łazienka z prysznicem. Na piętrze domku znajdują się miejsca do spania i wypoczynku.

Jako, że okolice Gorła są bardzo często bezchmurnym miejscem na mazurach goście Zacisza mają możliwość korzystania z altanki z murowanym grillem oraz z miejsca na ognisko. Dodatkowo Zacisze wyposażone jest w dwa rowery górskie, przenośny hamak, rakietami oraz siatką do badmintona.

Miejsce odpoczynku jest ogrodzone, z balkonu można oglądać przepięknie rysujący się zachód słońca nad ogromną łąką obok lasu. Okolica na pewno warta jest pieszego zwiedzania. W lesie niedaleko Mazurskiego Zacisza znajdują się pozostałości cmentarza jeszcze sprzed I Wojny Światowej.

Spacerując w głąb wsi po pięknej brukowanej drodze zaopatrzyć się można w lokalne przetwory lub obejrzeć piękną winnicę na wzgórzu. Wieś w całości biegnie wzdłuż brzegu jeziora Ułówek.

Co roku w okolicy Gorła biegną trasy wyścigów WRC (Rajdowe Mistrzostwa Świata), co jest ogromną atrakcją dla fanów sportów motoryzacyjnych. W pobliskim miasteczku Stare Juchy odwiedzić można plażę miejską oraz skorzystać można z punktu widokowego na całą okolicę.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 07 styczeń 2017 roku | Ostatnia modyfikacja: 29 styczeń 2019 roku
Wyświetleń: 5300

Brak ofert specjalnych.
Jeżeli wielkie zaludnione plaże i dziesiątki spacerowiczów wokół to nie Twoje klimaty, z całą pewnością odnajdziesz się w Mazurskim Zaciszu w Gorle. Zobacz

Gorło Mazurskie Zacisze

Gorło

od 270 PLN