Menu

Domki Dźwirzyno

  • Dźwirzyno
  • domki-wypoczynkowe
I okolice:

Znaleziono 56 ofert noclegowych w Dźwirzynie i okolicy.

Dźwirzyno - domki na wakacje i weekend


Dźwirzyno jest miejscowością uzdrowiskową znajdującą się nad Jeziorem Resko Przymorskie, w bliskim sąsiedztwie Kołobrzegu, której początki datowane są na XIII wiek. Posiada nowoczesny port morski, kąpielisko letnie oraz rozbudowaną bazę turystyczno-wypoczynkową. Może pochwalić się jedną z najpiękniejszych plaż na Wybrzeżu i morskim kąpieliskiem, które zaliczane jest do jednego z najczystszych.

 

Turyści docenią szeroką, utworzoną z drobnych ziarenek piasku plażę, która przechodzi w niesamowity, porośnięty lasem sosnowym, wał wydmowy oraz nowoczesną przystań jachtową i windsurfingową. Miłośnicy przyrody i historii mają również okazję do przyjrzenia się z bliska ponad 250-letnim dębom szypułkowym.  

 

Malownicze krajobrazy i doskonały klimat tej miejscowości sprawiają, że warto jest odpocząć tutaj chociaż kilka dni. Świetną opcją noclegową, szczególnie dla rodzin czy grupy przyjaciół, są całoroczne i kompleksowo wyposażone domki wypoczynkowe, które najczęściej umiejscowione są tuż nad brzegiem morza. Ich niewątpliwą zaletą jest zapewnienie bardzo wysokiego komfortu oraz standardu urlopu. Dzieci mogą swobodnie korzystać ze znajdujących się przy domkach atrakcjach, takich jak place zabaw, boiska do gry w piłkę i inne.

 

oddalone od Dźwirzyno: 9 km
Kołobrzeg za 50%
oddalone od Dźwirzyno: 10 km
Kościół Św. Jana w Budzistowie
oddalone od Dźwirzyno: 10 km
Miasto Myszy - Atrakcja Kołobrzegu