Menu

Impresja

ul. Zielona 19, 57-340 Duszniki-Zdrój

Informacje o tym obiekcie mogą być już nieaktualne.

Jesteś właścicielem tego obiektu? Zaloguj się aby uaktualnić ofertę.

Cena: od 128 zł


Impresja to niezwykły Hotel znajdujący się w Dusznikach-Zdroju, jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Otoczony zielenią, przepięknymi górskimi krajobrazami i wspaniałym klimatem. Dostojny, przedwojenny budynek skrywa nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, w których każdy czuje się wyjątkowo.

Hotel usytuowany jest w samym sercu Parku Zdrojowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworku Chopina, Pijalni Wód Mineralnych oraz Zakładu Przyrodoleczniczego „Jan Kazimierz”, w którym można korzystać z bogatej oferty zabiegów leczniczych oraz rekreacyjnych, jak basen z systemem hydromasażu, jacuzzi, strefa saun, lampy do helioterapii oraz z sala fit.

Pokoje urządzone są tak, aby niczego Ci nie brakowało. Proste, przestronne i komfortowe wnętrza zachęcają do relaksu. Do wyboru są pokoje dwu i trzyosobowe. Dysponujemy także pokojami o podwyższonym standardzie.

Zapewniamy bezpłatne wi-fi oraz kablowe łącze internetowe.

Wieczorami zapraszamy do Café Impresja na pyszną kawę, aromatyczną herbatę, czy ulubionego drinka. Desery proponowane przez Szefa kuchni skradną podniebienia nawet największych łasuchów.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Brak ofert specjalnych.

Impresja to niezwykły Hotel znajdujący się w Dusznikach-Zdroju, jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk.

Zobacz

Impresja

Duszniki-Zdrój

od 128 PLN