Menu

Uzdrowisko Długopole-Zdrój

ul. Zdrojowa 10, 57-520 Długopole-Zdrój

Obiekt całoroczny


Serdecznie zapraszamy na spokojny wypoczynek w Długopolu – Zdroju! Poniżej prezentujemy listę obiektów, które są do Państwa dyspozycji:


Długopole Zdój :

- Mieszko – od stycznia do marca 2019 r. – 10 %

- Mieszko w terminie 13.03 – 18.03.2019 r. Polska zobacz więcej za 50 %


Willa Dąbrówka | ul. Wolna 4, Długopole-Zdrój

Atrakcyjny obiekt sanatoryjny położony w centrum uzdrowiska, na obrzeżu Parku Zdrojowego, wybudowany – jako jeden z pierwszych w Długopolu – Zdroju budynków uzdrowiskowych – w 1834 roku, na miejscu starszego, drewnianego obiektu z 1819 roku. Do końca XIX wieku pełnił funkcję Domu Zdrojowego z częścią hotelową, zabiegową oraz salą taneczną i winiarnią. Przebudowywany kolejno w 1906 i 1970 roku, w 2012 roku przebył kompleksową modernizację. Aktualnie przygotowany na przyjęcie 49 osób w eleganckich pokojach z łazienkami: jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki oraz łącza internetowe. Część pokoi przystosowana jest do pobytu osób niepełnosprawnych.

Ondraszek | ul. Zdrojowa 10a, Długopole-Zdrój

Kameralne sanatorium wybudowane w 1974 roku, po kapitalnym remoncie wykonanym w roku 2000. Do dyspozycji kuracjuszy przygotowano 54 miejsca noclegowe w gustownie urządzonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor i czajnik. Budynek przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.


Mieszko | ul. Zdrojowa 8, Długopole-Zdrój

Historyczny obiekt zlokalizowany w uzdrowiskowej strefie A, wzniesiony w 1881 roku jako „Villa Urban”, w pierwszej połowie XX wieku w posiadaniu zakonu sióstr Najświętszego Serca Pana Jezusa (wówczas „St. Margaretha”), po II wojnie światowej – w trakcie której służył jako szpital wojenny – wielokrotnie modernizowany i rozbudowywany.

Obecnie szpital udostępnia 75 miejsc noclegowych w gustownie urządzonych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z łazienkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory i czajniki. W obiekcie, posiadającym status szpitala uzdrowiskowego oraz ośrodka rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, znajduje się własna baza zabiegowa: sala gimnastyki indywidualnej, pomieszczenia hydroterapii, fizykoterapii, termoterapii i masażu.


Hostel Fortuna | Wolna 3, Długopole-Zdrój

Hostel Fortuna to obiekt atrakcyjnie położony w centralnym miejscu Parku Zdrojowego. Wybudowany około 1830 roku – pierwotnie służył jako zakład kąpielowy, w 1872 roku przebudowany na komfortowy pensjonat, do czasów obecnych zachował przedwojenną architekturę i oryginalną nazwę. Aktualnie Hostel udostępnia 45 miejsc noclegowych w słonecznych i przestronnych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z umywalkami – łazienki i toalety znajdują się na każdej kondygnacji. Obiekt działa sezonowo, szczególnie polecany na pobyty grupowe.

Recepcja Hostelu czynna jest całą dobę i mieści się w dyżurce pielęgniarskiej w sanatorium „Willa Dąbrówka”. W ramach usługi noclegowej do dyspozycji Gości Hostelu udostępnia się wspólny aneks kuchenny i wspólne łazienki. Jadalnia, dla osób korzystających z posiłków serwowanych przez Uzdrowisko, mieści się w budynku „Willa Dąbrówka”.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Data dodania obiektu: 07 marzec 2017 roku | Ostatnia modyfikacja: 11 styczeń 2019 roku
Wyświetleń: 1455

Brak ofert specjalnych.
Serdecznie zapraszamy na spokojny wypoczynek w Długopolu- Zdroju Zobacz

Uzdrowisko Długopole-Zdró…

Długopole-Zdrój

od 0 PLN