Menu

Morska Osada

Jana Pawła II , 76-150 Darłówko

Cena: od 40 zł do 65 zł

Ilość miejsc noclegowych: 24


Udogodnienia obiektu:

  • grill
  • parking
  • plac zabaw

Odległości:

  • Odległość do centrum: 1500 m
  • Odległość do lasu: 150 m
  • Odległość do morza: 200 m

Bliżej Morza być nie może!

Morska Osada zaprasza do ośrodka oddalonego jedynie o 200 m od morza.  Proponujemy w pełni wyposażone domki holenderskie. Przy każdym domku znajduje się grill i miejsce parkingowe. Na miejscu możliwość wypożyczenia rowerów. Do dyspozycji plac zabaw i basen dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje sie również miejsce na ognisko i altana w której można pobiesiadować (jak i np wysłać Panów na mecz :)  

U nas wypoczniecie blisko plaży i jednocześnie w ciszy i spokoju. Wokół znajdują się piękne tereny na piesze wędrówki bądź rower. Dla urozmaicenia wypoczynku warto wybrać się do odległego zaledwie o  1300 m od ośrodka Aquaparku jaki i smacznej i taniej gastronomi i innych rozrywek oferowanych przez Darłówko (wesołe miasteczko, park linowy, rejsy wycieczkowe). Niedaleko domków znajduje się również przepiękne jezioro Kopań. W ofercie posiadamy domki 4 i 6 osobowe jak i  domek Vip o zwiększonej powierzchni.

Mile widziane są wszelkie stworzenia, (ze względu na agresywny charakter aligatorom mówimy nie :-) ), które w razie potrzeby można zostawiać w specjalnie przygotowanym dla nich miejscu koło recepcji pod czujnym okiem.

Rozwiń pełen opis

Lokalizacja na mapie:

Lokalizacja potwierdzona przez właściciela

Data dodania obiektu: 17 czerwiec 2015 roku | Ostatnia modyfikacja: 17 lipiec 2015 roku
Wyświetleń: 8742

Kliknij ofertę aby rozwinąć jej opis:

Na Weekend

Weekend czerwcowy

Domki letniskowe tuż przy samej plaży - wypoczynek w ciszy i spokoju nad morzem

Zobacz

Morska Osada

Darłówko

od 40 PLN