Menu

ZAUROLANDIA Rodzinny Park Rozrywki

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Rogowo
Adres: Kolejowa 99, 88-420 Rogowo
  Wstęp: płatny

Zaurolandia to jeden z największych w Polsce park dinozaurów i zwierząt morskich.

Na dwudziestu hektarach na wyciągnięcie ręki spotkać można blisko osiemdziesiąt naturalnej wielkości dinozaurów, których historię poznajemy podczas dwukilometrowego spaceru wzdłuż brzegów jeziora Rogowskiego.

Na głównym dziedzińcu znajduje się największy budynek w parku. Mieści się w nim Muzeum Paleontologiczne. Na wystawie można obejrzeć skamieniałości ślimaków, trylobitów, koralowców, stawonogów, kości ryb pancernych, belemitów i jeżowców. Oprócz okazów schowanych za szkłem prezentowane są eksponaty, które można wziąć do ręki, czy choćby dotknąć.

W centrum Zaurolandii znajduje się dwuhektarowy plac zabaw, kolejka elektryczna, park linowy, zjeżdżalnie dmuchane, quady, samochodziki elektryczne.

Na miłośników wodnych atrakcji przygotowaliśmy łódeczki, kajaki i rowery wodne. Na głównym dziedzińcu czekają na Państwa punkty małej gastronomii, lodziarnia, cukiernia, punkty z pamiątkami.

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00
sobota - niedziela 9:00 - 19:00

ZAUROLANDIA - Rodzinny Park Rozrywki
ul. Kolejowa 99, 88-420 Rogowo
tel. 52 359 30 80


Zobacz lokalizację na mapie:


Malowniczo położony dom w środku lasu (Wierzchucice) nad jeziorem Ińsko (za wyspą Sołtysią). Całoroczny - ogrzewanie i kominek. Miejsce do wypoczynku dla rodziny i przyjaciół. Również miłe miejsce na wypoczynek dla dwojga. Polecamy d Zobacz

CAŁOROCZNY DOMEK NAD JEZI…

Ińsko

od 300 PLN

Luksusowe domy z bali w Kudowie Zdroju.

Zobacz

Bajkowe Domki

Kudowa Zdrój

od 300 PLN

Domek w lesie nad jeziorem Karsińskim.

Zobacz

Domek w lasku

Swornegacie

od 120 PLN