Menu

SnowFest Festival

Czwarta edycja SnowFest Festival zbiża się wielkimi krokami! W dniach 10 i 11 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w Szczyrku podczas tegorocznej edycji.

Program imprezy zapowida się niezwykle interesująco. Na Skoczni Skalite staną w szranki topowe reprezentacje snowboardzistów i freeskierów, które zmierzą się w pierwszych drużynowych mistrzostwach Europy Air Strike. Na scenie Amfitetaru i na T-Mobile Electronic Beats Stage usłyszycie najwyższej klasy miedzynarodowych wykonawców, a na stokach narciarskich odbędzie się Snow Party.

W okolicy dzieje się wiele ciekawego - sprawdź inne wydarzenia w Szczyrku.

Po raz pierwszy SnowFest odbędzie się w Szczyrku. Organizatorzy całkowicie zrewolucjonowali formułę zawodów. Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem.

Poza pierwszymi dryżynowymi mistrzostwami Europy - Air Strike - czekają Was także indywidualne zawody Big Air.

Zapraszamy do Szczyrku w dniach od 10 do 11 lutego. Emocji nie zabraknie.

Gdzie się zatrzymać? Oto nasze propozycje:

Pokoje Gościnne "Olszówka" | Bratków 3, Szczyrk

Każdy pokój posiada własny aneks kuchenny (kuchenka mikrofalowa, naczynia, sztućce, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia, sztuće), łazienkę, TV, internet. Obiekt całoroczny.

Zobacz pozostałe noclegi w Szczyrku