Menu

Park Rozrywki LEONARDIA

Rodzaj atrakcji: Rozrywka
Miejscowość: Darłowo

Zaledwie kilka kilometrów za Darłowem, jadąc w stronę Sławna, w miejscowości Krupy znajduje się LEONARDIA - park rozrywki na świeżym powietrzu. Na terenie ogrodu znajduje się około setki gier. Są tu zarówno gry jedno- jak i kilkuosobowe.

 

Zasady gier są tak proste, że nawet najmłodsi nie mają problemu z ich opanowaniem, a rywalizacja i ruch na świeżym powietrzu to powrót do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, z dala od wirtualnego świata.

 

Większość gier została wykonana z drewna z elementami metalowymi. Ich wykonawca postawił na naturalne i oryginalne wzory. Nie znajdziesz tu plastiku i powielanych odlewów. Każda gra została zaprojektowana i wykonana ręcznie w jednym egzemplarzu.

 

Park jest czynny codziennie w godzinach 10:00 - 20:00. Bilety sprzedawane są do godziny 19:00.

 

Cennik
- bilet normalny: 15zł
- bilet ulgowy: 12 zł (dzieci i młodzież do 15 roku życia oraz emeryci powyżej 65 roku życia, za okazaniem legitymacji)
- bilet rodzinny: 50zł (2+2)

 

Krupy 3, 76-150 Darłowo
tel: 501 042 503
www.leonardia.pl


Zobacz lokalizację na mapie:


RABAT 50% taniej !! MAJ, CZERWIEC 2017.DOMKI LETNISKOWE 250m od morza, cisza, spokój, las. INTERNET bezprzewodowy WiFi do Państwa dyspozycji i wiele.. Zobacz

NawaraPARK - NOWE Domki z…

Pobierowo

od 30 PLN

Jeżeli wielkie zaludnione plaże i dziesiątki spacerowiczów wokół to nie Twoje klimaty, z całą pewnością odnajdziesz się w Mazurskim Zaciszu w Gorle.

Zobacz

Mazurskie Zacisze

Gorło

od 250 PLN

Apartament WOLNY 19 sierpnia Luksusowy apartament 2 pokojowy z widokiem na morze i przestronnym tarasem w Hotelu Dom Zdrojowy SPA Zobacz

APARTAMENT 361, 2 pokojow…

Jastarnia

od 180 PLN