Menu

Dni Bytowa 12 i 13 lipca 2013r.

Rodzaj atrakcji: Wydarzenia
Miejscowość:

Dni Bytowa - 12i 13 lipiec 2012r.


Bytów ma już 660 lat

 

To świetna okazja do skorzystania z wielu przygotowanych specjalnie na tę okazję imprez sportowo-rekreacyjnych i kulturalnych. Przedstawiają się zespoły regionalne, amatorskie, które oryginalnymi często pomysłami na występy przyciągają tak mieszkańców jak i turystów.

 

Kilkanaście lat dorocznych obchodów tego święta miasta procentuje bardzo dobrą organizacją imprezy. W tym roku Bytów przygotował naprawde wyjątkowe obchody, poraktycznie co wekeend bedą odbywac się ciekawe występy:

 

Już 29 czerwca będzie można posłuchać takich gwiazd jak: Pectus, Terne Roma, Rudi Shuberth oraz Bożena Dykiel. Zaproszono ich w ramach Dnia Rybaka.

 

Następnie 6 lipca wystąpi zespół Zakopower.

 

Podczas Dni Bytowa 12 lipca wystąpi Ira, 13 lipca Brathanki. Z kolei podczas Jarmarku Pomorskiego 28 lipca zaplanowano występ zespołu Enej.

Będzie się działo!

Nie zapomnij wpaść do Bytowa.

 


Zobacz lokalizację na mapie:


Nasze atuty to: cisza, teren otoczony zielenią i młodymi lasami, basen oraz zachwalane przez naszych Gości wyżywienie oraz gorące bułeczki.

Zobacz

Uroczysko z basenem

Dąbrówno

od 47 PLN

Zapraszamy Państwa do naszej willi! Piękne pokoje, dobra lokalizacja! 601-496-498!

Zobacz

Willa Bogda

Zakopane

od 30 PLN

Ośrodek znajduje się nad jeziorem Busko w gminie Wierzchowo na terenie Parku Krajobrazowego Pojezierza Drawskiego. Domki 4 i 6 osobowe. Własna plaża!

Zobacz

Domki Letniskowe Kalem

Żabin

od 40 PLN